Yücel Mobilya aksesuar adı altında faaliyet gösteren firmamız, 1988 yılında üstün kalite anlayışını prensip edinerek, 100 m2 alanıyla hizmet vermekte iken,  bu alan günümüzde 2000 msi üretim alanı ve 200 m2 teşhir salonumuz ile toplamda 2200 m2  ye ulaşmıştır.

Yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere sayısı günden güne artan müşteri portföyüyle müşteri memnuniyetini ve kullanım kolaylığını göz ardı etmeyen firmamız kendini sürekli yenileyen bir anlayışa sahip olduğundan siz değerli müşterilerine gereken çabayı sarfetmiş ve oturduğunuz yerden ürünlerimizi görmek ve sipariş etmek için gereken sanal showroomu da bu sayfayla hizmetinize sunmuştur.

Mobilya aksesuarlarında en son teknolojiyi kullanarak öncü ve çağdaş çizgiyi yakalamış olmanın ve bu çizgiyi günden güne ilerleterek kaliteden ödün vermeyerek siz değerli müşterilerimize her geçen gün artan ürün zenginliği ile hizmetine devam etmektedir.

Yücel Mobilya Aksesuar güçlü yönetimi, yaratıcı fikirleri ve dinamik kadrosuyla bugüne kadar aldığı tüm işleri başarı ile sonuçlandırarak ihracat yaptığı ülke sayısını 10'un üzerine çıkarmış ve her geçen gün bu ağa yeni ülkeleri de eklemeyi vizyon haline getirmiştir.